Atak İskele Hakkımızda

Atak İskele İletişim Atak İskele İletişim

Hakkımızda

Firmamız Ankara Bölgesinde hizmet veren profesyonel iskele kiralama şirketidir. Otomatik iskele, güvenlikli iskele, iş platformları ile projelerinize çözüm ortağınız olarak ihtiyacınız doğrultusunda tam eğitimli ekibimiz ile hizmet veren firmamız kiralık iskele filoları ile müşterisinin inşaattaki dış cephe uygulamaları için gerekli olan yatay ve dikey çalışma koşullarını sağlar.

Atak İskele olarak birincil önceliğimiz; iş güvenliği, doğru iş için doğru ürün, hizmetin seçimi ve koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Müşterileri ile ticari olarak değil, çözüm partneri olarak hareket eden Atak İskele "bahane değil çözüm odaklı", "disiplinli ve programlı çalışmayı" ilke edinerek üzerinde çalıştığımız her iskele kiralama projesi için iş akışını düzenler ve proje ekibindeki tüm çalışanlarımız ile bu sürece sadık kalınmasına özen gösterir.

Müşteri memnuniyetinde koşulsuzluğu ilke edinmiş olan Atak İskele sosyal ve çevresel sorumluluklarını yerine getirme konusunda mutlak kararlılıkla sektördeki çalışma ve başarılarına devam etmektedir.


Kiralama Koşulları Hakkında


Atak İskele olarak ilk önceliğimiz kiraladığımız iskelelerde iskelelerin güvenliğini sağlamak, kiralamadan önce gerekli bakımları yapdıktan sonra müşterimize teslim etmektir.

1. Proje Bazında İskele Kiralama Hizmeti : Müşterilerimizin ihtiyacı olan iskelelerin kendi inşaat projelerine ve 25.04.2013 tarihli resmi gazetede yayınlanan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının 4857 sayılı iş kanunun 78. maddesine göre düzenlenmiş iş ekipmanlarının kullanımında sağlık ve güvenlik şartları yönetmeliğine uygun seçimlerinin yapılmasında danışmanlık yapmak.

2. Şantiye Başlangıç ve Teslim Süresi Döneminde Uzun Süreli İskele Kiralama Hizmeti : Bu tip iskele kiralamalarında Atak İskele olarak iş güvenlik ve yapı denetim uzmanlarının denetiminde ve isteklerine uygun kurulumların yapılması hizmetini vermek.İLETİŞİM

Wings Ankara M.Akif Ersoy Mah.
93. Cd. 274. Sk. No:1/A-50
Yenimahalle- ANKARA
T: 0312 354 11 90
T: 0533 469 08 42
info@atakiskele.com

SOSYAL MEDYA

Facebook

Facebook


Twitter

Twitter


Sobuman

Sobuman

YAZILIM ve TASARIM

Grafytim
www.grafytim.com

sobuman.com

social butterfly management network

www.atakiskele.com © 2014. Bütün Hakları Saklıdır. TR-Türkçe