Atak İskele Müşteri Destek

Atak İskele İletişim Atak İskele İletişim

Müşteri Destek


Müşteri İlişkileri Yönetimi


Ankara'da iskele kiralama konusunda ihtiyaçları belirleyerek uzmanlaşmış ekiplerimiz ile iskele kiralama ihtiyacınızı karşılayan firmamız;
"Bahane değil çözüm üretiyoruz..."
"Düzenli ve programlı çalışıyoruz..."
Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.


Servis ve Kurulum Hizmetleri


Atak İskele'nin tam eğitimli profesyonel iskele montaj ekipleri kurulumunuzu zamanında iş akışınızı değiştirmeden sorun değil çözümler üreterek yerine getirirler. İnşaat şantiyelerinde zamanın en değerli unsur olduğu bilinci ile hareket eden Atak İskele herhangi bir arıza durumunda profesyonel ekibimiz 24 saat içerisinde sorunu tespit eder, çözer ve çalışmanızın aksamadan devam etmesini sağlar.
Hareketli platform iskelelerde kurulum ve montaj bittikten sonra iş güvenliğine uygunluğunun tespitinin makina mühendisleri odasından veya devletin yetkilendirmiş olduğu kurumlardan uygunluk belgesinin alınıp şantiyeye teslim edilmesini firmamız ayrı bir hizmet olarak size sunmaktadır.
Atak İskele bünyesinde bulunan iskeleri müşterilerine teslim etmeden önce mutlaka gerekli kontrolleri yapıp, güvenliklerini onayladıktan sonra kiralama hizmeti vermektedir.İLETİŞİM

Wings Ankara M.Akif Ersoy Mah.
93. Cd. 274. Sk. No:1/A-50
Yenimahalle- ANKARA
T: 0312 354 11 90
T: 0533 469 08 42
info@atakiskele.com

SOSYAL MEDYA

Facebook

Facebook


Twitter

Twitter


Sobuman

Sobuman

YAZILIM ve TASARIM

Grafytim
www.grafytim.com

sobuman.com

social butterfly management network

www.atakiskele.com © 2014. Bütün Hakları Saklıdır. TR-Türkçe